Referencje

Kilka zdań, kilka opinii, które miały przyjemność uczestniczyć w realizacjach prowadzonych przeze mnie:

Zakres realizacji:

#DJnaWESELE

DJ pełniący funkcje “grającego” oraz prowadzącego wesele z bardzo szerokim repertuarem oraz doświadczeniem. Wszystkie te atuty pozwalają na poprowadzenie niezapomnianej dla Państwa nocy, jakże wyjątkowej. Do dyspozycji DJ’a przysługuje odpowiednie nagłośnienie, oświetlenie, i wszystkie urządzenia techniki scenicznej pozwalające na profesjonalnie przeprowadzenie realizacji.

Do obowiązków osoby prowadzącej należy również zadanie zabawiania gości nie tylko muzyką, nie tylko grą. Szereg zabaw integracyjnych, zabaw animacyjnych zapewni dużo uśmiechu oraz rozrywki!

Nie wszyscy są świadomi, jak ważną role ne weselu pełni “gra światłem” . Odpowiednie oświetlenie obiektu za pomocą lamp wolnostojących lub podnoszonych ramp jest w stanie zbudować świetny klimat…

OCZEPINY- wydarzenie przed którym większość osób ucieka, ewentualnie wykazuje bierne uczestnictwo. Całe szczęście, nie w moim przypadku! Oczepiny bardzo aktywne, zabawne, nie żałosne. Daje gwarancje, że nie zaczniecie Państwo ziewać ani przez chwilę! Kilka znanych teleturniejów, Bitwa na Głosy czy też Familiada? Bez problemu? Wszystko z odpowiednimi urządzeniami.

Chcecie sprawdzić jak nowożeńcy dobrze się znają? Ciekawy test zgodności!

Wybór pary młodej? W bardzo szybki sposób!

Mało rywalizacji? Gra integracyjna TOWER! Bardzo proszę , do boju!

Słowem końca, jestem w stanie zapewnić Państwa, że oddam Wam energię która panuje na “scenie” w takim sam sposób na parkiecie!

#Konferansjer

Konferansjer? Świetna praca, co nie? Ładnie się ubrać, wyjść, pogadać, lekka praca. Nic bardziej mylnego. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć śmiało: nie ma na scenie bardziej wymagającego działania niż praca z mikrofonem. Czytanie agendy, jazda ze scenariusza jest prosta, schody mogą zacząć się w momencie, gdy dzieje się coś na co nie mamy wpływu. Wtedy trzeba użyć improwizacji. Improwizacja jest moim zdaniem obok poprawnej dykcji oraz czytelnej wymowy najważniejszym aspektem dobrego konferansjera. Mając pewne założenia, wiem na ile mogę sobie pozwolić z improwizacją podczas konferansjerki.

#Imprezy okolicznościowe, wydarzenia firmowe

Zajmuję się również oprawą muzyczną wszelakich imprez okolicznościowych, od 18nastych urodzin , poprzez wszystkie jubileusze, rocznice, imprezy szkolne czy też uczniowskie, szkolenia firmowe oraz integracje.

“Muzyka to moja pasja.”

Sprawię, że Twoja impreza okolicznościowa, wesele, nabierze niesamowitego klimatu w blasku genialnego oświetlenia przy niesamowitej muzyce.
Krzysztof Pilarczyk

Szukasz DJ’a?

Szukasz DJ’a w okolicach Konina, Ślesina, Słupcy, Inowrocławia? 
Light&Sound Krzysztof Pilarczyk to idealny wybór dla Ciebie!

Kontakt

W pełni profesjonalna oprawa muzyczno-oświetleniowa Twojej imprezy okolicznościowej. Wielkopolska, Konin i okolice.
Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń lub napisz i dowiedz się wszystkiego!
Light&Sound Krzysztof Pilarczyk
NIP: 6652995236

Zamknij menu