FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Witam, jaki jest koszt oprawy wesela? Ile godzin prowadzi Pan wesele? Gra pan disco polo?

To tylko raptem kilka standardowych pytań które bardzo często są zadawane… w tej zakładce poznacie Państwo odpowiedzi na wiele podobnych pytań, ale zacznijmy od początku .

Odpowiedz będzie bardzo złożona, ponieważ pytanie jest dość problematyczne, dlaczego? Dlatego że wycena usługi zależy po pierwsze od tego, jaką odległość mamy od miejsca wyjazdu na realizacje do samego obiektu.

Po drugie, opcja realizacji z poprawinami w dniu następnym, czy też w grę wchodzi tylko i wyłącznie przyjęcie weselne?

Po trzecie, Państwo Młodzi życzą sobie dekoracje sali światłem? Tak? Ile punktów dekoracyjnych?

Dokładna wycena ma miejsce dopiero po ustaleniu najważniejszych zarazem podstawowych szczegółów.

Zaznaczam zawsze, że gram wesele tyle, ile po pierwsze pozwala mi obiekt/sala. Po drugie, umownie pary młode otrzymują ode mnie gwarancje że do 4/5 rano prowadzę realizację. Czasami pozwalam sobie w formie żartu użyć zwrot, że impreza ,,umiera śmiercią naturalną” i po prostu wszyscy wracają do swoich domów, pokoi hotelowych i nie ma dla kogo grać… zdarza się i tak po dobrej nocy. Przedłużenie wchodzi w grę, z jednym warunkiem: jeśli jest dla kogo grać, to pewnie .

Oczywiście, prawnie musicie. I w tym właśnie momencie wychodzę Wam, Państwo Młodzi naprzeciw, i to ja zajmuję się kwestią tego stowarzyszenia. Pracuje na bazie licencji stałej na mocy której mam prawo grać wesela w obrębie mojego terenu. Chociaż jeden problem w tym weselnym szaleństwie Wam odchodzi.

W sezonie weselnym od kwietnia do listopada staram się sobotami skupić tylko na weselach, lecz w piątki inne dni tygodnia jestem jak najbardziej na TAK. Gram wszelakie imprezy okolicznościowe, zaczynając od wesel, poprawin, 18nastek, 30stek, 40stek, 50tek, 60tek i tak do setki… posiadam bardzo dobre warunki dla firm jeśli chodzi o eventy firmowe, serdecznie zapraszam.Oczywiście! Zajmuje się dekoracją światła sal i obiektów weselnych, mam możliwość wypożyczyć aż do 40 punktów dekoracyjnych, w każdym z nich mamy możliwość pracy na palecie kolorów RGB.

Prowadzę również wynajem oświetlenia dla zespołów oraz innych realizatorów. 8 głowic ledowych potężnej mocy, urządzenie do laser show, LED bary LED pary, wszystko dostępne na wypożyczenie na bardzo przyjemnych warunkach.

Wszelakie materiały z wesel jeśli chodzi o wideo, przedstawiam na ewentualnym spotkaniu z klientem. Nie wrzucam dużej ilości materiałów wideo do Internetu, na portalach społecznościowych nie posiadam bodajże nic, RODO atakuje… Na spotkaniu prezentuje wszystkie materiały.

Tutaj Młodzi mają najwięcej do powiedzenia, ponieważ to klient wybiera rodzaj zabaw integracyjnych, i rodzaj oczepin. Szybkie, interesujące i co najważniejsze, przez większość czasu trwania oczepin wszyscy goście są w nie zaangażowani.

Mój repertuar jest bardzo, ale to bardzo szeroki i jestem w stanie zapewnić, że muzycznie, zaspokoi każdego. Jeżeli klient ma awersje do jakiekolwiek gatunku muzycznego, musimy po prostu przed weselem rozmawiać ze sobą na ten temat, a będę przygotowany w 100%.

Jest szereg wielu innych pytań często zadawanych, tutaj tylko krótki zarys najważniejszych, na wszelakie inne pytania odpowiadam, czy to telefon, czy to mail albo portale społecznościowe, zapraszam serdecznie.

Zamknij menu